Základní laky

Základní laky

Podlahová chemie » Laky a oleje » Základní laky

Lak Bona Prime Trowel

Základní lak Bona Prime Trowel Jednosložkový základní lak na vodní bázi pro aplikaci špachtlováním.
Je určený k ošetření povrchu parketových a jiných dřevěných podlah ve 2 až 3 vrstvách na holé dřevo před aplikací vrchních laků Bona na vodní bázi nebo v jedné vrstvě po jejich mezibroušení. Bona Prime Trowel vytváčí silný a pevný film, kterým vrchní lak nepronikne. Obvykle nevznikne efekt zvednutí vláken dřeva a mezibroušení první vrstvy vrchního laku nebude třeba.
balení 5L


Lak Bona Prime Deep

Základní lak Bona Prime Deep Primer na olejové bázi, jenž dává dřevu stejnou barvu a hloubovou penetraci, jako staré, tradiční laky na bázi rozpouštědel je bez obsahu mnoha nebezpečných složek.  S jeho dlouhou otevřenou dobou při aplikaci lze provádět práci bez stresu s dosažením rovnoměrných výsledků v poměrně dlouhém časovém rozpětí. Tento přípravek je určen k použití v systému vodních laků Bona. 
balení 1L


Lak Bona Prime Intense

Základní lak Bona Prime Intense Jednosložkový 100% PU základní lak na vodní bázi, jenž dává podlaze rovný a hutná vzhled se sytým probarvením, Má nejlepší přilnavost na dřevo namořené pomocí Bona Create. Je určen k základním nátěrům parketových a jiných dřevěných podlah v kombinaci s vrchními laky na vodní bázi Bona.
balení 5L


Lak Bona Prime Classic

Základní lak Bona Prime Classic Jednosložkový základní lak na bázi akrylát / polyuretanové vodné disperze, který minimalizuje riziko bočního slepení hran prvků dřěvěné podlahy. Dodává dřevu přirozené zbarvení. Je určen k základním nátěrům parketových a jiných dřevěných podlah v kombinaci s vrchními laky na vodní bázi Bona.
balení 5L a 1L


Lak Bona Prime Amberseal

Základní lak Bona Prime Amberseal Základní lak na vodní bázi, který nabízí intenzivní, bohaté a teplé zbarvení podlah, kterého se dříve dosahovalo pouze prostřednictvím přípravků založených na rozpouštědlech. Bona Prime Amberseal má nízký obsah rozpouštědel (VOC) a krátkou dobou schnutí.
balení 5L


Kontaktní formulář   (z kategorie: Základní laky)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

AKCE VZORKOVNA KONTAKTY DOMŮ FACEBOOK
+420 416 739 081

Podlahové krytiny Gertabau navštivte naší vzorkovnu Po-Pá: 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00, So, Ne: zavřeno

Jméno:

Heslo: