Vrchní laky

Vrchní laky

Podlahová chemie » Laky a oleje » Vrchní laky

Vrchní lak Bona Retarder

Vrchní laky Bona Retarder Zpomalovač pro všechny vodou ředitelné základní nátěry a laky, který výrazně prodlužuje dobu otevřeného schnutí. Rovněž je minimalizována tendence k překrývání a vadnému zbarvení. Prodloužení doby otevřeného schnutí může mít smysl, když v prostoru převládají nepříznivé klimatické podmínky, tedy nízká vlhkost vzduchu nebo vysoké teploty.
Balení: 0,2 l


Vrchní lak Bona Novia

Vrchní laky Bona Novia Bona Novia je 1-složkový parketový lak na vodní bázi pro ošetření povrchu dřevěných podlah v domácnostech a jiných prostorách vystaveným normálnímu až silnému opotřebení. Bona Novia lze kombinovat s jinými základními laky Bona na vodní bázi, dobře však funguje i aplikovaný přímo na  holé dřevo, přičemž mnohým dřevinám dodává teplé zabarvení.

Typ: Mat Polomat Lesk
Balení:
1L, 5L  a 10 L
1L, 5 L a 10 L
1L, 5 L a 10 L


Vrchní lak Bona Resident Plus

Vrchní laky Bona Resident Plus Bona Resident Plus je jednosložkový vrchní lak pro ošetření dřevěných podlah v domácnostech a jiných prostorách s lehkým zatížením. Vysoká viskozita dodává podlaze plný vzhled a usnadňuje aplikaci při zachování vynikajících užitných vlastností. Lak zůstává čírý a umocňuje přírozenou krásu dřeva.

Typ: Mat Polomat Lesk
Balení: 10L, 10L, 10L


Vrchní lak Bona Flow

Vrchní laky Bona Flow Dvousložkový polyuretanový vrchní lak na vodní bázi určený k povrchové úpravě dřevěných podlah vystavených silnému provoznímu zatížení. Lak Flow splňuje požadavky normy DIN 18 032 na protikluz a může být použit pro aplikaci na sportovní povrchy. Patří mezi chemicky nejodolnější laky na trhu.

Dodává se v provedení lesk a polomat.
Balení: 3 x 4,95 litru - lak + 3 x 0,45 litru - tužidlo.


Vrchní lak Bona Mega

Vrchní laky Bona Mega Jednosložkový vrchní lak na vodní bázi, 100% polyuretan, vytvrzující složkou je vzdušný kyslík. Lak je určen k ošetření dřevěných podlah v interiéru budov, vystaveným silnému provoznímu zatížení. Má vysokou odolnost proti oděru a stopám po podrážkách bot. Má velmi dobrou přilnavost k hotovým parketám.
V nabídce je v provedení: extramat, polomat, mat a lesk.

stupeň lesku: lesk, polomat, mat, extramat
balení: 5L, 5L a 1L, 5L, 5L


Bona Wave Lak pro vyšší provozní zátěž

Vrchní laky Bona Wave Bona Wave je dvousložkový polyuretanový vrchní lak na vodní bázi pro povrchovou úpravu dřevěných podlah vystavených vyššímu provoznímu zatížení. Má nízký obsah rozpouštědel, méně než 4%.
Splňuje nejpřísnější normy na ochranu životního prostředí, má certifikát DIBt. Lze použít k lakování dříve nalakovaných korkových podlah. Zůstává čírý.

stupeň lesku: Lesk, Polomat, Mat balení:
4.8L + 0.2L tužidlo
4.8L + 0.2L tužidlo
4.8L + 0.2L tužidlo


Vrchní lak Bona Traffic Anti Slip

Vrchní laky Bona Traffic Anti Slip Bona Traffic Anti Slip je dvousložkový vrchní 100% polyuretanový lak na vodní bázi pro povrchovou úpravu dřevěných podlah speciálně vyvinutých pro komerční prostory, vystavené velmi silnému provoznímu zatížení. S Bona Traffic Anti slip máte zaručenou dlouhodobou životnost povrchu nášlapné vrstvy spolu s certifikovanými* protiskluznými vlastnostmi v komerčních prostorách, kde jsou zvýšené požadavky na protikluz. Produkt s nízkým obsahem VOC je na vodní bázi a vyznačuje se matným a hladkým povrchem. Při jeho aplikaci je prakticky bez zápachu. Aplikace je rychlá a snadná. Experti na dřevěné podlahy Vám nabízí spolehlivý vrchní lak s dokonalými protikluznými vlastnostmi na základě certifikátu DIN 51130 – R10
Typ Ati Slip
balení 4.95L


Vrchní lak Bona Traffic

Vrchní laky Bona Traffic Traffic je vodou ředitelný dvousložkový polyuretanový lak. Je extrémně odolný vůči otěru a chemikáliím. Proto se Traffic nejlépe hodí k lakování silně zatěžovaných parketových a dřevěných podlah např. v muzeích nebo koncertních sálech. Dřevo získá díky velmi matnému povrchu svůj přirozený výraz. Plochy ošetřené lakem Bona Traffic jsou protiskluzové podle normy DIN 18032 část II a v kombinaci s konzervačním přípravkem Freshen up splňují požadavky třídy bezpečnosti proti sklouznutí R9 podle BGR 181 (dříve ZH 1/571) a DIN 51 130*.
* Zkušební protokol 200320345/3210 z 24.03.03 vystavený BIA- Berufsgenossenschaftliches Institut für Arbeitsschutz (Institutem bezpečnosti práce zaměstnaneckých spolků), 53754 Sankt Augustin. 

stupeň lesku mat, polomat
balení 4.95L 4.95L


Vrchní lak Bona Traffic HD

Vrchní laky Bona Traffic HD Bona Traffic HD je dvousložkový vrchní lak pro ošetření dřevěných podlah v komerčních prostorách se silným provozem. Spojuje špičkové vlastnosti s ekologickým složením vyvinuté pro kvalitní povrchovou úpravu a životní prostředí. Lak Bona Traffic HD má velmi slabý zápach a splňuje předpisy DIBt a GreenGuard pro emise a kvalitu ovzduší v interiéru. Zůstává čírý a je maximálně odolný vůči opotřebení, škrábancům a chemikáliím.
Vlastnosti:
• Jednosložkový vrchní lak na polyuretanovo-akrylátové vodní bázi
• Obsah sušiny: cca 30%
• Snadná aplikace
• Velmi odolný vůči škrábancům a chemikáliím
• Oděruvzdorný
• Vynikající odolnost v prostorech s vysokou zátěží
• Provedení: polomat, mat
stupeň lesku mat, polomat
balení 4.95L 4.95L


Kontaktní formulář   (z kategorie: Vrchní laky)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

AKCE VZORKOVNA KONTAKTY DOMŮ FACEBOOK
+420 416 739 081

Podlahové krytiny Gertabau navštivte naší vzorkovnu Po-Pá: 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00, So, Ne: zavřeno

Jméno:

Heslo: