Gertabau Vinylové podlahy

Vinylové podlahy Gertabau

Vinylové podlahy

Oak Premier HC02 Morning Oak Vinylové podlahy v současnosti zažívají obrovský boom. Pro své univerzální estetické a funkční vlastnosti se staly konkurencí především pro laminátové podlahy. Vinylové podlahy jsou v nabídce lamel nebo čtverců v různých velikostech, různých zátěžových třídách, dle podmínek, kterým bude podlaha vystavena. Pokládka vinylové podlahy probíhá lepením dílců těsně vedle sebe a není potřeba následné další spojování nebo svařování. Výhodou této podlahové krytiny je vyměnitelnost poškozených dílců. Vinylové podlahy věrně napodobují přirozené dezény v barvách i texturách dřeva, korku, kamene i kovu.

Díky 3D technologiích (využívá se oboustranná reliéfní ražba) dostávají vinylové podlahy zcela dokonalý prostorový vzhled vlnitého plechu, štípaného kamene, apod. U vinylových podlah se zkrátka nekladou hranice žádným kombinacím vzorování, ani různého směru pokládání. Vinylové podlahy jsou vysoce odolné vůči mechanické zátěži i vlhkosti. Dále se vyznačují jednoduchou údržbou, protiskluzností, výbornými tepelně-izolačními a akustickými vlastnostmi. Jsou vhodné pro alergiky a na podlahové vytápění.
Nepatrně vyšší cena vinylových podlah, například u vinylové podlahy Forbo  je kompenzována tím, že se jedná téměř o doživotní investici.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Vinylové podlahy)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

AKCE VZORKOVNA KONTAKTY DOMŮ FACEBOOK
+420 416 739 081

Podlahové krytiny Gertabau navštivte naší vzorkovnu Po-Pá: 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00, So, Ne: zavřeno

Jméno:

Heslo: