Podlahy zátěžové PVC Premium

PVC Podlahy zátěžové Premium

PVC podlahy » PVC Podlahy Tarkett » PVC Zátěžové Podlahy Premium

PVC Podlahy Tarkett Primo Premium

PVC podlaha Primo Premium je homogenní, vysoce kvalitní vinylová podlahová krytina vhodná pro většinu typů prostor jako jsou školy, zdravotnická zařízení a další typy veřejných budov. PVC podlaha Primo Premium je ošetřena technologií PUR a nebude po celou dobu své existence potřebovat vosk ani leštěnku. Když si porovnáme všechny vinylové podlahy ošetřené technologií PUR, které jsou na trhu, vyjde z toho Primo Premium jako velmi dobrá volba díky vysoké jakosti a konkurenceschopné ceně. PVC podlaha Primo Premium je velmi blízko vynikající sérii iQ podlahovin Tarkett.

Moderní a harmonické barvy
Střípky Acczent pro nekonečné barevné kombinace
Povrchová úprava PUR – snadná a levná údržba
Není potřeba další ošetření povrchu
Příznivá počáteční investice

Dekory PVC podlahy:


PVC Podlahy Tarkett Micra Premium

Micra Premium – nejlepší přítel návrháře Micra Premium je homogenní, vysoce kvalitní vinylová podlahovina vhodná pro většinu typů prostor jako jsou školy, kanceláře, zdravotnická zařízení a další typy veřejných budov. Podlaha Micro Premium je ošetřena technologií PUR a nebude po celou dobu své existence potřebovat vosk ani leštěnku. Když si porovnáme všechny vinylové podlahy ošetřené technologií PUR, které jsou na trhu, vyjde z toho Micro Premium jako velmi dobrá volba díky vysoké jakosti a konkurenceschopné ceně. Největší výběr barev na trhu Micra Premium nabízí jeden z neširších výběrů barev na trhu - můžete si vybrat z celkem 30 přitažlivých barev. Proto je podlaha Micra Premium oblíbená mezi návrháři, kteří hledají dokonalou barevnou kombinaci pro každý design interiéru. Barvy jsou svěží a atraktivní a vzor je jemný a nezáleží na směru pokládky - proto nabízí nejlepší předpoklady pro vytváření moderních a harmonických prostředí. Micra Premium od firmy Tarkett nemá konkurenci, když dojde na tvůrčí svobodu.

30 barev - nevětší škála na trhu
Jemný vzor bez závislosti na směru
Povrchová úprava PUR – snadná a levná údržba
Není potřeba další ošetření povrchu
Příznivá počáteční investice

Dekory:


PVC Podlahy Tarkett Eclipse Premium

Spolehlivé podlahové řešení Eclipse Premium je homogenní, vysoce kvalitní vinylová podlahovina vhodná pro většinu typů prostor jako jsou školy, zdravotnická zařízení a další typy veřejných budov. Podlaha Eclipse Premium je ošetřena technologií PUR a nebude po celou dobu své existence potřebovat vosk ani leštěnku. Když si porovnáme všechny vinylové podlahy ošetřené technologií PUR, které jsou na trhu, vyjde z toho Eclipse Premium jako velmi dobrá volba díky vysoké jakosti a konkurenceschopné ceně.

Harmonická škála barev
Klasický design bez nutnosti pokládat v určitém směru
Povrchová úprava PUR – snadná a levná údržba
Příznivá počáteční investice
Není potřeba další ošetření povrchu

Dekory:


Kontaktní formulář   (z kategorie: PVC Zátěžové Podlahy Premium)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

AKCE VZORKOVNA KONTAKTY DOMŮ FACEBOOK
+420 416 739 081

Podlahové krytiny Gertabau navštivte naší vzorkovnu Po-Pá: 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00, So, Ne: zavřeno

Jméno:

Heslo: