Sametový vinyl PVC Podlahy

PVC Podlahy Sametový vinyl

PVC podlahy » PVC Podlahy Forbo » PVC Podlahy sametový vinyl Flotex

Sametový vinyl Flotex®

V podlahové krytině Flotex® se snoubí praktičnost odolné podlahové krytiny s protikluzností a akustickými vlastnostmi obvykle spojenými s textiliemi. Zcela nepromokavá krytina Flotex® je též jedinou zcela omyvatelnou textilní podlahovou krytinou. Flotex® je teplou, příjemnou a hygienickou podlahovou krytinou vhodnou pro každé komerční použití. Díky vysoce účinné úpravě proti mikrobům přípravkem Sanitized® Flotex® nabízí trvalou ochranu proti mikroorganizmům, včetně bakterií MRSA a E-coli, a zabraňuje vývoji roztočů domácího prachu.


Podlahy Flotex® Classic v rolích

Je-li nutná odolná, praktická a hygienická podlahová krytina, lze se spolehnout na Flotex® Classic, že poskytne bezchybný „koberec barev“ k zakrytí jakékoli plochy tím nejpřitažlivějším způsobem. Flotex® Classic se dodává v sedmi různých dekorativních vzorech, od novodobých geometrických, až k lineárním a celoplošným. Je-li nutná odolná, praktická a hygienická podlahová krytina, lze se spolehnout na Flotex® Classic, že poskytne bezchybný „koberec barev“ k zakrytí jakékoli plochy tím nejpřitažlivějším způsobem. Flotex® Classic se dodává v sedmi různých dekorativních vzorech, od novodobých geometrických, až k lineárním a celoplošným.


Podlahy Flotex® čtverce

Čtverce Flotex® jsou k dispozici v deseti atraktivních řadách: od takových, které vytvářejí větší celoplošný efekt, až po vzory s líbivými strukturami. Způsob pokládky se liší podle řady. Pokládka může být buď na široký pruh (broadloom) nebo šachovnicová (chequerboard). Podklad čtverců Flotex® je vyroben z recyklovaného materiálu získaného ze spotřebitelského i výrobního odpadu.


Podlahy Flotex® HD

Živost a spletitost detailů.. Sametový vinyl Flotex® HD reprezentuje jedinečnou kolekci digitálního tisku s vysokým rozlišením, která vytváří dokonalou strukturu s téměř trojrozměrným vzhledem. Flotex® HD díky své technologii umožňuje nekonečná opakování velkých vzorů a barev, které připomínají temperamentní život, vytvářejí pro Flotex® novou dimenzi a činí tento produkt přitažlivým pro moderní prostředí k trávení volného času nebo nakupování. V tlumenějších odstínech je vhodný pro běžné prostory v kancelářích, školách a zdravotnických zařízeních.


Podlahy Flotex® Sottsass

Průkopnická jak esteticky, tak technicky.Tato kolekce je výsledkem tvořivé spolupráce mezi společností Forbo Flooring a italským designérským studiem Sottsass Associati. Design má společné vlastnosti: nepravidelné, domněle náhodné, organické formy a „optické“ vlastnosti, které si pohrávají se škálou barev.


Kontaktní formulář   (z kategorie: PVC Podlahy sametový vinyl Flotex)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

AKCE VZORKOVNA KONTAKTY DOMŮ FACEBOOK
+420 416 739 081

Podlahové krytiny Gertabau navštivte naší vzorkovnu Po-Pá: 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00, So, Ne: zavřeno

Jméno:

Heslo: