PVC Homogenní Podlahy Premium

PVC Podlahy Homogenní Premium

PVC podlahy » PVC Podlahy Tarkett » PVC Podlahy Homogenní Premium

PVC podlahy Eclipse Premium

Spolehlivé podlahové krytiny řešení Eclipse Premium je homogenní, vysoce kvalitní vinylová PVC podlaha vhodná pro většinu typů prostor jako jsou školy, zdravotnická zařízení a další typy veřejných budov. PVC Podlaha Eclipse Premium je ošetřena technologií PUR a nebude po celou dobu své existence potřebovat vosk ani leštěnku.

Harmonická škála barev PVC podlahy
Klasický design bez nutnosti pokládat v určitém směru
Povrchová úprava PUR – snadná a levná údržba
Příznivá počáteční investice
Není potřeba další ošetření povrchu


PVC podlahy Primo Premium

Volba Primo Premium Primo Premium je homogenní, vysoce kvalitní vinylová podlaha vhodná pro většinu typů prostor jako jsou školy, zdravotnická zařízení a další typy veřejných budov. Podlaha Primo Premium je ošetřena technologií PUR a nebude po celou dobu své existence potřebovat vosk ani leštěnku. Když si porovnáme všechny vinylové podlahy ošetřené technologií PUR, které jsou na trhu, vyjde z toho Primo Premium jako velmi dobrá volba díky vysoké jakosti a konkurenceschopné ceně. Primo Premium je velmi blízko vynikající sérii iQ podlahovin Tarkett.

Moderní a harmonické barvy
Střípky Acczent pro nekonečné barevné kombinace
Povrchová úprava PUR – snadná a levná údržba
Není potřeba další ošetření povrchu
Příznivá počáteční investice


PVC podlahy Micra Premium

PVC podlaha Micra Premium – nejlepší přítel návrháře Micra Premium je homogenní, vysoce kvalitní vinylová podlaha vhodná pro většinu typů prostor jako jsou školy, kanceláře, zdravotnická zařízení a další typy veřejných budov. Podlaha Micro Premium je ošetřena technologií PUR a nebude po celou dobu své existence potřebovat vosk ani leštěnku. Když si porovnáme všechny vinylové podlahy ošetřené technologií PUR, které jsou na trhu, vyjde z toho Micro Premium jako velmi dobrá volba díky vysoké jakosti a konkurenceschopné ceně. Největší výběr barev na trhu Micra Premium nabízí jeden z neširších výběrů barev na trhu - můžete si vybrat z celkem 30 přitažlivých barev. Proto je podlaha Micra Premium oblíbená mezi návrháři, kteří hledají dokonalou barevnou kombinaci pro každý design interiéru. Barvy jsou svěží a atraktivní a vzor je jemný a nezáleží na směru pokládky - proto nabízí nejlepší předpoklady pro vytváření moderních a harmonických prostředí. Micra Premium od firmy Tarkett nemá konkurenci, když dojde na tvůrčí svobodu.

30 barev - nevětší škála na trhu
Jemný vzor bez závislosti na směru
Povrchová úprava PUR – snadná a levná údržba
Není potřeba další ošetření povrchu
Příznivá počáteční investice


AKCE VZORKOVNA KONTAKTY DOMŮ FACEBOOK
+420 416 739 081

Podlahové krytiny Gertabau navštivte naší vzorkovnu Po-Pá: 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00, So, Ne: zavřeno

Jméno:

Heslo: