Eternal PVC Podlahy

PVC Podlahy Eternal

PVC podlahy » PVC Podlahy Forbo » PVC Podlahy Eternal

PVC Podlahy Eternal Wood

Kolekce PVC podlahy Eternal Wood představuje ještě širší nabídku dekorů podlahové krytiny než předešlé kolekce.
20 položek zahrnujících jak tradiční tak i moderní dřeva v různých šířkách prkna. Všechny dekory mají 0,7 mm našlápnou vrstvu a povrchovou vrstvu PUR Pearl. Skupina základních tradičních typů PVC podlah přichází v realistických barvách s hladkým zrněním. Abstraktní typy dřeva mají celoplošný vzor bez spár. Prohlédněte si kolekci níže a vyberte si!


PVC Podlahy Eternal Concrete

Řada Eternal Concrete má vzhled betonu s jemným saténovým vzhledem ve 4 přirozeně teplých a 4 neutrálních šedých tónech. Ideální pro míchání a kombinování s ostatními řadami v kolekci, jako je Metal nebo Wood.


PVC Podlahy Eternal Stone

Řada Stone v kolekci Eternal má autentický vzhled kamene s barvami inspirovanými přírodním kamenem, od teplých po chladné, od světlých po tmavé dekory. Jemně třpytivá nášlapná vrstva propůjčuje dekoru hloubku a přirozený lesk.


PVC Podlahy Eternal Slate

Skutečný vzhled břidlice ve vzoru a struktuře tvořených živým břidlicovým embosováním, ve třech tmavých přirozených barvách.


PVC Podlahy Eternal Smaragd

Eternal Smaragd má nadčasový, dostupný, celoplošný granitový vzhled řady Smaragd Classic ve 12 základních neutrálních a snadno kombinovatelných barvách. Špínu dobře kryjící vzor zajišťující uchování vzhledu podlahy.


PVC Podlahy Eternal Marble

Eternal Marble je neutrální dekor inspirovaný mramorem, který propůjčí okolí působivost praktickým vzhledem v osmi sladěných barvách.


PVC Podlahy Eternal Sand

Eternal Sand je jemný celoplošný dekor s přirozeným vzhledem v osmi stylových barvách, v hladkém perleťovém provedení.


PVC Podlahy Eternal Weave

Eternal Weave je textilní vzhled s jemnou přirozenou textilní texturou s hloubkou. Kolekce obsahuje 5 tlumených barev se saténovým povrchem.


PVC Podlahy Eternal Metal

Eternal Metal je nový, moderní, přímočarý design se vzhledem kartáčovaného kovu dobře kryje nečistoty a skvrny. K dispozici v pěti charakteristických barvách kovu, včetně mědi, bronzu a stříbra.  


PVC Podlahy Eternal Palette

Eternal Palette má zrnitý dekor s jemnými třpytivými částečkami rozptýlenými v barevné nášlapné vrstvě, nabízející překvapivý efekt se smyslem pro detail. Moderní, svěží paleta 24 barev, včetně jemných tónů a primárních barev.


PVC Podlahy Eternal Contrast

Eternal Contrast je unikátní grafický vzor s černým a bílým designovým prvkem rozptýleným v barevné nášlapné vrstvě. Kolekce obsahuje čtyři černé, bílé a šedé barvy s dodatečnou barevnou škálou osmi jasných barev.


PVC Podlahy Eternal Decibel

Nyní Eternal představuje řešení v případě požadavku na kompaktní podlahovinu s akustickými vlastnostmi: Eternal Decibel. Tato kolekce nabízí dokonalou vizuální shodu s kompaktním vinylem Eternal a současně redukci kročejového hluku o 17dB. Kolekce obsahuje 7 autentických dekorů dřeva a realistický dekor řady Eternal stone. Eternal Decibel kombinuje všechny vysoce kvalitní funkční vlastnosti normální krytiny Eternal s vylepšenou hodnotou kročejového útlumu.


Kontaktní formulář   (z kategorie: PVC Podlahy Eternal)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

AKCE VZORKOVNA KONTAKTY DOMŮ FACEBOOK
+420 416 739 081

Podlahové krytiny Gertabau navštivte naší vzorkovnu Po-Pá: 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00, So, Ne: zavřeno

Jméno:

Heslo: