Gertabau PVC podlahy

PVC podlahy Gertabau

PVC podlahy - nejžádanější podlahová krytina

PVC podlahy Zkratka PVC znamená Poli - Vinyl - Chlorid a jedná se o vícevrstvé syntetické podlahové krytiny. PVC podlahy jsou k dostání v různých šířkách (1,5m; 2m; 2,5m; 3m; 3,5m; 4m a 5m), tímto je možné minimalizovat odpad při pokládce a nemusí vzniknout spoj v podlaze.

PVC podlahy
jsou dobrou volbou v poměru cena/výkon. V současné době je trh PVC podlah nasycen nepřeberným množstvím barev a vzorů, PVC podlahy s dokonalou imitací skutečných přírodních materiálů.  Mezi hlavní výhody PVC podlahy patří snadná údržba, pružnost materiálu a mechanická odolnost. Jsou vhodné pro alergiky a pro podlahové vytápění. Na trhu se dále objevují protiskluzné a akustické PVC podlahy. Z aktuálních kolekcí doporučujeme oblíbené PVC podlahy Novilon, které vynikají dlouhou životností a nenáročnou údržbou.

Výběr vhodné PVC podlahy

PVC podlahy Novilon Řešíte-li výběr vhodné PVC podlahy, je potřeba se primárně zamyslet nad účelem jejího použití. V našem sortimentu jsou k dispozici PVC podlahy jak do bytových, tak do kanceláří a jiných komerčních prostor. Bytové PVC podlahy jsou zajímavé především příznivou cenou, ale také dobrými uživatelskými vlastnostmi. Při výběru bytového PVC je důležité věnovat pozornost celkové tloušťce, tloušťce nášlapu (=odolnost), kdy optimální tloušťka by měla být min. 2mm. PVC podlahy určené pro objekty jsou konstruované pro maximální zatížení a životnost. Dále můžete vybírat mezi tzv. homogenními a heterogenními PVC podlahami. Homogenní PVC, ve formátu role nebo čtverce, jsou stejné v celém řezu a jsou probarvené v celé tloušťce. Naproti tomu heterogenní PVC podlahy jsou vyráběny z několika vrstev, kdy tloušťka horní vrstvy ovlivňuje třídu zátěže.
Vybíráte podlahové krytiny a mezi Vaše hlavní požadavky patří snadná údržba a jednoduchá pokládka? Pak doporučujeme PVC podlahy.


Kontaktní formulář   (z kategorie: PVC podlahy)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

AKCE VZORKOVNA KONTAKTY DOMŮ FACEBOOK
+420 416 739 081

Podlahové krytiny Gertabau navštivte naší vzorkovnu Po-Pá: 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00, So, Ne: zavřeno

Jméno:

Heslo: