PVC Novoflor Extra Statik SD

PVC Novoflor Extra Statik SD podlahová krytina

PVC podlahy » PVC Podlahy Fatra » PVC Novoflor Extra Statik SD

PVC LINO Novoflor Extra STATIK SD

LINO Fatra Novoflor Extra STATIK SD PVC Lino - staticky disipativní podlahová krytina v rolích
Novoflor Extra STATIK SD se patří mezi heterogenní zátěžové podlahové krytiny LINO FATRA s tloušťkou nášlapné vrstvy 0,8 mm, která řadí podlahovinu do prostor s nejvyšším stupněm zátěže (tř. 34, 43).

Jedinečnou vlastností PVC lina je schopnost odvádět statický náboj, proto representuje skupinu staticky disipativních (antistatických) podlahových krytin a je určena pro aplikace, kde je vyžadováno antistatické provedení podlahy a zvýšení ochrany elektronických součástek a přístrojů před poškozením elektrickým výbojem.

PVC Lino Novoflor Extra STATIK SD samo o sobě splňuje požadavek EN 1081 pro staticky disipativní podlahové krytiny (vnitřní elektrický odpor <1.109 Ω), aby ale celá podlaha plnila funkci na 100 % je nutné dodržet celý systémem pokládky doporučený výrobcem (t.j. vodivé lepidlo, uzemňující měděné pásky, apod.) a také používat vhodné přípravky pro ošetřování a čistění.

Povrch PVC podlahy opatřen inovovanou vrstvou vodivého polyuretanového laku a řada výborných technických parametrů podlahoviny, je tak doplněna o snadnou údržbu a nízké náklady na čištění.

Parametry Novoflor Extra STATIK SD
Celková tloušťka 2 mm.
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,8 mm.
Šířka 1,5 m.
Délka návinu 12 bm.


Kontaktní formulář   (z kategorie: PVC Novoflor Extra Statik SD)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

AKCE VZORKOVNA KONTAKTY DOMŮ FACEBOOK
+420 416 739 081

Podlahové krytiny Gertabau navštivte naší vzorkovnu Po-Pá: 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00, So, Ne: zavřeno

Jméno:

Heslo: