Lino - přírodní Linoleum

Přírodní Linoleum Lino

Přírodní linoleum

Přírodní linoleum je inspirováno vzájemným souzněním přírody a života lidí. Je vytvořeno tak, aby splňovalo i nejnáročnější požadavky na moderní vzhled podlahové krytiny a funkční vlastnosti. Málokdo, ví, že linoleum je plně z přírodních materiálů. Základní surovinou linolea je lněný olej.

Přírodní linoleum se pak vyrábí smícháním lněného oleje s pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty. Vzniklá směs se lisuje na jutovou textilii.  Přírodní linoleum podporuje díky svým vlastnostem a přírodnímu charakteru zdravé bydlení, tj. je vhodný pro alergiky a astmatiky. Hlavní oblasti použití jsou bytová i komerční výstavba, sportovní a zdravotnická zařízení. Mezi výhody přírodního linolea patří elasticita, výborné izolační schopnosti, odolnost a velmi dlouhá životnost. Pokud se rozhodnete pro přírodní linoleum, je potřeba věnovat velkou pozornost podkladu, na který bude kladeno.  Je důležité, aby byl suchý pevný a rovný, protože i ta nejmenší nerovnost bude patrná.
V našem sortimentu máme pro Vás buď přírodní linoleum Marmoleum® od společnosti Forbo nebo přírodní lino od firmy Tarkett.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Přírodní Linoleum)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

AKCE VZORKOVNA KONTAKTY DOMŮ FACEBOOK
+420 416 739 081

Podlahové krytiny Gertabau navštivte naší vzorkovnu Po-Pá: 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00, So, Ne: zavřeno

Jméno:

Heslo: