Oleje a vosky

Oleje a vosky

Podlahová chemie » Laky a oleje » Oleje a vosky

Bona HS Vosk

Bona HS Vosk Bona HS-Vosk je pastový tvrdý vosk bez rozpouštědel s přísadami, které působí protikluzně. Tento vosk uzavírá póry dřeva již naimpregnovaného olejem a chrání je před pronikáním nečistot a vlhkosti.

Po aplikaci tohoto produktu získávají povrchy protikluzné vlastnosti a decentní vzhled. Používá se ve spojení s oleji Bona Oil 45 a Bona Oil 90. balení: 1kg


Bona Hardwax Oil - tvrdý voskový olej

Bona Hardwax Oil - tvrdý voskový olej Tvrdý voskový olej Bona umožňuje nanášení oleje a vosku v rámci jednoho pracovního kroku. Jedná se o bezbarvý, polomatný materiál pro ošetření povrchů podle DIN 18 356 pro neošetřené nebo dřevěné podlahy vybroušené až na surové dřevo. Materiál vytváří povrch  odolný podle DIN 68861-1C. Testování bylo provedeno v souladu s DIN 51 963. Konzistence je tixotropní, a proto je možno přípravek snadno nanášet. Tím se přirozeně zvýrazní přírozená textura dřeva.

balení:
10L
2,5L
0,75L


Bona Deck Oil Vosk

Bona Deck Oil Bona Deck je penetrační olej složený z tálového a lněného oleje, pro ošetřeční povrchu dřevěných ploch, zábradlí a palubek (deckingů) v exteriéru. Olej obsahuje složky, které redukují účinky UV-záření na dřevo. Tento olej poskytuje kombinaci hloubkové impregnace dřeva pro zachování jeho pružnosti, prevence proti vysýchání a tvorbě prasklin s optimální ochranou povrchu, který získá vodoodpudivé vlastnosti a odolnost vůči usazování nečistot.


Barevé provedení:
Neutral (přírodní)
Brown (hnědá)
Black (černá)
Balení:
1L, 5L
5L
5L


Bona Oil 45 Vosk

Bona Oil 45 Bona Oil 45 je vytvrzovací rostlinný olej pro povrchovou úpravu surových dřevěných podlah z tvrdých dřevin a jiných dřevěných podlah, které jsou vystaveny normálnímu až silnému zatížení.

Balení: 5L, 1L


Bona Oil 90 Vosk

Bona Oil 90 Přírodní tálový olej pro povrchovou úpravu dřevěných podlah určených pro silné provozní zatížení.
Balení: 2 x 5 l a 6 x 1 l.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Oleje a vosky)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

AKCE VZORKOVNA KONTAKTY DOMŮ FACEBOOK
+420 416 739 081

Podlahové krytiny Gertabau navštivte naší vzorkovnu Po-Pá: 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00, So, Ne: zavřeno

Jméno:

Heslo: