Gertabau Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy Gertabau

Dřevěné podlahy

Prodejna Gertabau s.r.o. Velmi oblíbený druh podlahové krytiny, stále patřící k trendům bytového designu. Právě dřevo je materiálem, který dokáže změnit charakter Vašeho prostředí. Dřevěné podlahy jsou používané již po staletí, právě díky jejich vlastnostem. Mezi přednosti patří jejich dlouhá životnost a přírodní vzhled, dále jejich tepelně izolační vlastnosti. Dřevěné podlahy mají také výborné akustické vlastnosti, přirozeně tlumí vibrace.  Působí útulným a teplým dojmem, jsou příjemné na dotyk.

Na trhu podlahových krytin jsou dřevěné podlahy k dostání v několika variantách a formátech. Při výběru je potřeba vědět, jaký typ dřevěné podlahy je vhodný právě pro Vás. Můžete se setkat s dělením vícevrstvé (třívrstvé a dvouvrstvé), masivní dřevěné podlahy, parkety a vlysy. Masivní dřevěné podlahy jsou k dostání v podobě parket, prken nebo jako mozaika.  U dřevěných podlah můžete vybírat z mnoha materiálů. Mezi nejoblíbenějšími stále zůstává dubové dřevo. Dalé z evropských dřevin (borovice, smrk, třešeň, atd.) nebo z exotických dřevin (teak, bambus, merbau, atd.).
Rozhodnete-li se pro dřevěnou podlahu a máte-li již vybrán typ, formát a barvu podlahy, nezapomeňte promyslet a provést závěrečnou úpravu, a to buď napuštění olejem nebo lakování. Vhodnou alternativou mohou být i laminátové podlahy.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Dřevěné podlahy)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

AKCE VZORKOVNA KONTAKTY DOMŮ FACEBOOK
+420 416 739 081

Podlahové krytiny Gertabau navštivte naší vzorkovnu Po-Pá: 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00, So, Ne: zavřeno

Jméno:

Heslo: